tesco

2. místo - 16.000,- DĚKUJEME!

OD5K10, z.s. a Centrum 5KA se stěhuje a mladí i díky Vám pomůžou! Pomozte nám zorganizovat pětidenní dobrovolnickou brigádu v srpnu 2018, při které mladí lidé pomohou se stěhováním, výmalbou a dalšími drobnými pracemi. Mladí lidé se naučí dobrovolnictví, manuální práci, týmovému myšlení, společně budou také sportovat a zažijí několik preventivních programů od lektorů OD5K10. Chceme alespoň částečně zapojit i mladé lidi ze sociálně vyloučené komunity. I díky této akci se OD5K10 bude moci přestěhovat do nových prostor a tam dále pomáhat lidem ve svém okolí.

 

 

Činnost OD5K10, z.s. (NZDM Centrum 5KA, semináře na ZŠ a SŠ, další aktivity) podporují následující subjekty:

JBweb logoJednota bratrská v Rychnově nad Kněžnou: podporuje všechny aktivity OD5K10,z.s. nejen finančně, ale i mnohými dobrovolnickými aktivitami (projekt Spolu v Centru 5KA - volnočasové aktivity a doučování dětí ze sociálně vyloučených lokalit).

 

 

logo ckk kancelarKomplexnost ekonomických služeb podpořených znalostmi právní problematiky (daňové právo, správní právo, obchodní a občanské právo atd.).

 

mini skolstviskoda auto

Projekt Spolu v Centru 5KA (inkluzivní volnočasové aktivity dětí a mládeže z vyloučených lokalit a majoritní společnosti).

 

tescoTesco - Vy rozhodujete, my pomáháme.

 

  Podpora Seminářů primární prevence na ZŠ a SŠ.f nadace

 

 

airsoftgunsPodpora projektu Spolu v 5CE.

 

Ob3Ob5Ob6Vamberk

Naše projekty

Agape5kaE-shopRybka